Cms Web Tasarım

Web Tasarım Yapma Yöntemleri
AnasayfaBlogMakale › Web Tasarım Yapma Yöntemleri

KATEGORİLER

POPÜLER YAZILAR

SON YAZILAR

YAZARLAR

İSTATİSTİKLER

Web Tasarım Yapma Yöntemleri


Tablet PC

Artık kendisine blog sayfa açıp internetin derin ve bilinmeyen sularına açılan birçok kullanıcı mevcuttur. Fakat kendi sitelerini açmaya karar verdiklerine esas gel gitler ve fırtınalar burada kopar. Buradan devam etmeden önce belirtmeliyim ki her programcı iyi bir web tasarımcı olabilir diye bir durum söz konusu değil..! Veya bunun tersine kimse mükemmel bir web tasarımcı olamaz diye bir durum da söz konusu değildir. Web tasarımı bilgisayar dünyasında kendi başına bir uzmanlık alanıdır. Ama korkmayın, anlatacağım adımları uygularsanız siz de kendinize bir site açabilirsiniz.

 Web tasarımı yapmak için öncelikle hayal gücünüzü göstermelisiniz. Hayal gücünüz ne kadar gelişmişse tasarım aşamasında bir o kadar işinize yarayabilir. Bununla birlikte photoshop bilgisi de gerekmekte. Photoshopu çok iyi bir seviyede bilmenize gerek yok, fakat kullanacağımız birkaç özelliğini bilmeniz veya bilmeniz veya bu konuda internetten biraz araştırma yaparak işinize yarayabilecek şeyleri öğrenmeniz yeterli olacaktır. Bununla beraber sadece görsel olarak iyi bir site tasarımı yapmanız siteniz için yeterli olmaz. Web siteniz görselliği yanında kullanımı kolay ve güvenli bir site olmalıdır.

Web Tasarımı yaparken bir fikir bulup onun üstüne hayal gücünüzle tasarımınızı hayata geçirirsiniz. Web sitesi yaparken ne hakkında bir site yapacağınızı önceden belirlemelisiniz ve yapacağınız bu konu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Devamlı bu konuyu güncellemeli ve içerik girmelisiniz.

 Etiketler

Web Web Tasarım

Yorumlar (0)


Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.


Yorum Yaz


 
Bize Ulaşın


Bize Ulaşın

Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri


Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent İş Merkezi A3 Blok No: 46 Esenler / İSTANBUL

Tel: 0212 438 67 45
Fax: 0212 438 67 45
Mail: [email protected]
Blogdan Son Yazılar


Evden eve taşımacılık
Evden eve taşımacılık
Eklenme Tarihi 19.01.2015   Okunma Sayısı 1375   Yorum Sayısı 0
Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım
Eklenme Tarihi 25.07.2014   Okunma Sayısı 1539   Yorum Sayısı 0
Web Tasarım İçin Kullanılan Faydalı Araçlar
Web Tasarım İçin Kullanılan ...
Eklenme Tarihi 25.07.2014   Okunma Sayısı 1603   Yorum Sayısı 0
Panda 4.0 güncellemesi
Panda 4.0 güncellemesi
Eklenme Tarihi 24.07.2014   Okunma Sayısı 1261   Yorum Sayısı 0Facebook Twitter Youtube Google+ Linked.in Wordpress Vimeo
Copyright © 2014 CMS Web Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır.